Zebranie rodziców uczniów SP i G

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej oraz w gimnazjum na zebranie w dniu 22 listopada 2017 r.

Komunikat

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 35 w Krakowie informuje, że 2 listopada 2017 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W w/w dniu pracuje świetlica szkolna oraz są wydawane posiłki.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.13 października 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 35 w Krakowie obchodziliśmy uroczyście to święto społeczności szkolnej ciesząc się razem z korzyści, jakie niesie społeczeństwu edukacja.

Uroczystość przygotowały klasy IV a i IV b; uczniowie zaprezentowali program artystyczny, którego przekaz jest bardzo ważny dla nas wszystkich:

"Szczególny dziś dzień - święto polskiej szkoły, święto uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników obsługi.

Spotykamy się dzisiaj na uroczystej akademii, aby chociaż raz w roku podziękować naszym nauczycielom za ich trud, serce oraz wkład w nasze wychowanie i nauczanie.

Ale to także nasze święto - święto uczniów. Właśnie w Dniu Edukacji Narodowej, popularnie nazwanym Dniem Nauczyciela świętujemy nasze prawo do zdobywania edukacji, która zapewni nam wiedzę i dobrobyt, dobrą przyszłość i rozwój intelektualny, dostęp do informacji i zdobycie wymarzonego zawodu".

Dzień Komisji Edukacji Narodowej Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Pasowanie uczniów ...

13 października 2017 r., w przededniu święta Komisji Edukacji Narodowej, w Szkole Podstawowej nr 135 w Krakowie odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia klasy I A.

W uroczystej akademii i pasowaniu udział wzięło 18 uczniów klasy I A pod kierunkiem pani Renaty Longi. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Świadkami uroczystości była społeczność szkolna, Dyrektor Szkoły, nauczyciele i dumni rodzice, a uroczysty nastrój chwili podkreślał galowy strój uczniów.

Dzieci ślubowały na sztandar, a potem dyrektor pasował uczniów kładąc im na ramieniu ołówek, co stanowiło symboliczny gest wpisania w poczet uczniów. Od teraz uczniowie klasy I A są już pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności.

pasowanie uczniów 2017/2018 pasowanie uczniów 2017/2018

pasowanie uczniów 2017/2018

pasowanie uczniów 2017/2018 pasowanie uczniów 2017/2018

Wolontariat

W dniach 29.09.i 30.09.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w zbiórce żywności zorganizowanej przez Bank Żywności. Dzięki zaangażowaniu między innymi naszych wolontariuszy Bank Żywności podczas całej akcji zebrał 10 661 kg żywności, która trafi do najbardziej potrzebujących osób.

Pedagodzy szkolni.

wolontariat

Zebranie rodziców uczniów SP i G

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej oraz w gimnazjum na zebranie w dniu 20 września 2017 r.

ZE WZGLĘDU NA ZAPOWIADANE OPADY

I NISKĄ TEMPERATURĘ

PIKNIK ZOSTAJE ODWOŁANY

PIKNIK ODBĘDZIE SIĘ 9 CZERWCA 2018 r.

O GODZ. 10.00!

WSZYSTKIE OGŁOSZONE KONKURSY SĄ AKTUALNE W NOWYM TERMNINIE PIKNIKU!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017 r. (poniedziałek)

Kl. IV - VII SP nr 135 oraz Kl. II - III G nr 26 - godz. 8.30

Kl. I - III SP nr 135 - godz. 9.15

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE NA DUŻEJ SALI GIMNASTYCZNEJ, NASTĘPNIE SPOTKANIE W KLASACH Z WYCHOWAWCAMI

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY!

MSZA ŚWIĘTA ROZPOCZYNAJĄCA ROK SZKOLNY

3.09.2017 r. (NIEDZIELA) GODZINA 10.00 LUB 12.00

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny!

Najpierw klasa IIIa zaprezentowała przygotowane przez p. Renatę Longę przedstawienie pod tytułem „Przygoda nad morzem”. Spektakl obejrzeli licznie zebrani uczniowie klas 1-3 oraz ich rodzice i nauczyciele.

zakończenie roku szkolnego

Jednocześnie w dużej sali gimnastycznej odbywało się wręczanie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce w klasach 4-6. Cieszy duża liczba nagrodzonych!

zakończenie roku szkolnego

Po szkole podstawowej przyszedł czas gimnazjalistów – zwłaszcza tych, którzy po trzeciej klasie żegnali się z naszą szkołą. Wielu spośród nich może pochwalić się znakomitymi ocenami na świadectwie oraz budzącym szacunek wynikiem egzaminów. Najlepsi zostali uhonorowani Nagrodą Dyrektora Szkoły. Gratulujemy!

zakończenie roku szkolnego

Przyszedł też czas na „odmłodzenie” pocztu sztandarowego. Dziękujemy Julce, Oli i Arkowi, a Dominice, Wiktorii i Wojtkowi życzymy godnego sprawowania tej zaszczytnej funkcji.

zakończenie roku szkolnego

Nie zabrakło również słów podziękowania ze strony dyrektora szkoły dla przedstawicieli Rady Rodziców /p. Durlak, p. Kocoń, p. Rajca, p. Jałocha/ za pracę w trakcie roku szkolnego. Miłym akcentem ze strony rodziców było przekazanie szkole czeku na kwotę 3500 zł. Dziękujemy!

UWAGA!

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE!

KANCELARIA SZKOŁY W OKRESIE WAKACYJNYM
BĘDZIE CZYNNA:

WTORKI I CZWARTKI OD 7.30-12.00

(lub w terminie ustalonym wcześniej telefonicznie)

SPRAWY UCZNIOWSKIE W OKRESIE WAKACJI BĘDĄ ZAŁATWIANE OD 03.07 - 31.07.2017 r.

(1.08-23.08 PRZERWA URLOPOWA)

Dyżur wakacyjny w P 136

DRODZY RODZICE

UMOWY NA DYŻUR WAKACYJNY SIERPNIOWY BĘDĄ PODPISYWANE W TERMINIE:

• od 28 czerwca 2017 do 29 czerwca 2017 (ŚRODA - CZWARTEK ) GODZ. 8.00-12.00 w przedszkolu

• 03 lipca do 04 lipca 2017 ( PONIEDZIAŁEK - WTOREK ) GODZ. 8.00-12.00 na stołówce szkolnej

Osobą odpowiedzialną za podpisywanie umów jest p. Alicja Łyko.

Prosimy o zabranie DOWODU OSOBISTEGO oraz PESEL dziecka.

NIE PODPISANE UMOWY W W/W TERMINIE SKREŚLA DZIECKO Z DYŻURU!