Bal karnawałowy w P 136

bal

W dniu 7 lutego 2015 r. w godz. od 11.00 do 14.00 odbędzie się Bal kostiumowy dla dzieci z Przedszkola Nr 136 <<SZCZEGÓŁY>>

Współpraca z Instytutem Cervantesa

logo

Od miesiąca marca 2015 r. na terenie naszej placówki mogą odbywać się kursy języka hiszpańskiego dla osób początkujących (dzieci, młodzież, dorośli).

W/w zajęcia wynikają ze współpracy ZSO 35 z Instytutem Cervantesa.

Zainteresowane osoby proszone są o zapoznanie się z ofertą kursów <<CZYTAJ>>

Informacje szczegółowe na temat Instytutu Cervantesa <<CZYTAJ>>

Wstępne zgłoszenia (na konkretny kurs oraz termin) prosimy przesyłać TYLKO na adres e-mail: zso35hiszpanski@op.pl

Rada Rodziców przy ZSO 35

W dniach 27 i 28 stycznia przy bibliotece będą dyżurować przedstawiciele Rady Rodziców. Będzie to okazja do porozmawiania o działaniach na rzecz uczniów naszej szkoły oraz wpłaty składki za rok szkolny 2014/2015.

Zapraszamy od godz. 16.30.

Rada Rodziców

Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 28 stycznia 2015 r.

Zebranie rodziców uczniów SP 135

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej na zebranie w dniu 27 stycznia 2015 r.

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

sportowcy

ZSO 35 zaprasza…

Zapraszamy uczniów klas piątych i szóstych okolicznych szkół, na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne organizowane w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego.

Głównym celem zajęć jest integracja młodzieży środowiska lokalnego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Program obejmuje głównie zespołowe gry sportowe (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, piłka ręczna lub inne…), uwzględniając przede wszystkim zainteresowania uczestników.

Harmonogram zajęć będzie podawany na bieżąco na stronie www ZSO nr 35.

Uczestników obowiązuje zgoda rodziców/prawnych opiekunów (w załączeniu).

ZGODA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW

REGULAMIN ZAJĘĆ SPORTOWYCH

Zajęcia w m-cu styczniu 2015 r.:

• 17.01.2015 r. godz. 12.30

Pokazy doświadczeń

Z okazji Dnia Świętego Mikołaja 5 grudnia 2014 roku w naszej szkole gościli studenci akademickiego koła BOZON, Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo – Hutniczej. Uczniowie klas I-III gimnazjum i klas IV i VI szkoły podstawowej aktywnie uczestniczyli w pokazach doświadczeń związanych m. in. z: ciekłym azotem (wpływ na ciała stałe czy gazy; lewitujące magnesy neodymowe; kolejka nadprzewodnika), prototypem łoża fakira, zasadą zachowania momentu pędu (krzesło obrotowe). Koordynator pokazu doświadczeń K. Wierzbicka.

pokaz doświadczeń pokaz doświadczeń

Zebranie w P 136

Serdecznie zaprszamy rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 136 na ZEBRANIE, które odbędzie się w dniu 17 grudnia 2014 r.

Dzień otwarty dla rodziców

Serdecznie zaprszamy rodziców uczniów SP 135 oraz G 26 na "DZIEŃ OTWARTY", który odbędzie się w dniu 16 grudnia 2014 r.

Rada Rodziców - wpłaty

„WPŁACASZ –

TWOJE DZIECKO ZYSKUJE”

Rada Rodziców

To właśnie Twoje wpłaty pomagają organizować w naszej szkole różnego rodzaju przedsięwzięcia, nagradzać uczniów wyróżniających się, wspierać działania
najbardziej kreatywnych nauczycieli.

SUGEROWANA WYSOKOŚĆ

ROCZNEJ SKŁADKI NA KOMITET

RADY RODZICÓW:

50 złotych od dziecka,
za każde kolejne dziecko wedle uznania rodziców.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO WPŁAT NA KONTO LUB OSOBIŚCIE

DO SKARBNIKÓW KLASOWYCH.