Dzień otwarty w SP 135

Deklaracja

UWAGA RODZICE DZIECI

UCZĘSZCZAJĄCYCH DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 136 W KRAKOWIE

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH OD 2 MARCA 2015 R. DO 6 MARCA 2015 R. BĘDĄ PRZYJMOWANE DEKLARACJE KONTUNUACJI UCZĘSZCZANIA PAŃSTWA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

sportowcy

Uwaga!

Zajęcia sportowe w dniu 14 lutego 2015 r. o godz. 12.30 zostały odwołane.

FERIE ZIMOWE 2015

Ferie

SZANOWNI RODZICE!

NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY ORGANIZOWANE BĘDĄ

BEZPŁATNE (ewentualne koszty związane z posiłkami, wyjściami, przejazdami)

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

TERMIN: 23.02.2015 r. - 27.02.2015 r. ( poniedziałek- piątek)

GODZINY: 9.00-15.00

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
u pana Pawła Dziury

Dzień otwarty w G 26

dzień otwarty

Zajęcia laboratoryjne UJ IF

Dnia 15 stycznia uczniowie klasy IA Gimnazjum nr 26 uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych w I Pracowni Fizycznej Instytutu Fizyki na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zajęcia trwały 2 godziny lekcyjne, bazowały na eksperymentach z zakresu: mechaniki i termodynamiki. Uczniowie wykonywali samodzielnie doświadczenia pod kierunkiem doświadczonych pracowników IF z następujących tematów: „Wyznaczanie ciepła topnienia lodu”; „Nie od razu piramidy zbudowano, czyli o fizyce maszyn prostych”.

Zajęcia zaznajomiły uczniów ze specyfiką pracy w laboratorium oraz rozwinęły podstawowe kompetencje naukowo - techniczne, matematyczne i informatyczne uczniów.

Koordynatorem zajęć laboratoryjnych był nauczyciel fizyki Kinga Wierzbicka.

laboratorium laboratorium

laboratorium

Bal karnawałowy w P 136

bal

W dniu 7 lutego 2015 r. w godz. od 11.00 do 14.00 odbędzie się Bal kostiumowy dla dzieci z Przedszkola Nr 136 <<SZCZEGÓŁY>>

Współpraca z Instytutem Cervantesa

logo

Od miesiąca marca 2015 r. na terenie naszej placówki mogą odbywać się kursy języka hiszpańskiego dla osób początkujących (dzieci, młodzież, dorośli).

W/w zajęcia wynikają ze współpracy ZSO 35 z Instytutem Cervantesa.

Zainteresowane osoby proszone są o zapoznanie się z ofertą kursów <<CZYTAJ>>

Informacje szczegółowe na temat Instytutu Cervantesa <<CZYTAJ>>

Wstępne zgłoszenia (na konkretny kurs oraz termin) prosimy przesyłać TYLKO na adres e-mail: zso35hiszpanski@op.pl

Rada Rodziców przy ZSO 35

W dniach 27 i 28 stycznia przy bibliotece będą dyżurować przedstawiciele Rady Rodziców. Będzie to okazja do porozmawiania o działaniach na rzecz uczniów naszej szkoły oraz wpłaty składki za rok szkolny 2014/2015.

Zapraszamy od godz. 16.30.

Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 28 stycznia 2015 r.