Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 25 marca 2015 r.

Zebranie rodziców uczniów SP 135

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej na zebranie w dniu 24 marca 2015 r.

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

sportowcy

ZSO 35 zaprasza…

Zapraszamy uczniów klas piątych i szóstych okolicznych szkół, na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne organizowane w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego.

Głównym celem zajęć jest integracja młodzieży środowiska lokalnego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Program obejmuje głównie zespołowe gry sportowe (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, piłka ręczna lub inne…), uwzględniając przede wszystkim zainteresowania uczestników.

Harmonogram zajęć będzie podawany na bieżąco na stronie www ZSO nr 35.

Uczestników obowiązuje zgoda rodziców/prawnych opiekunów (w załączeniu).

ZGODA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW

REGULAMIN ZAJĘĆ SPORTOWYCH

Zajęcia w m-cu lutym 2015 r.:

• 21.03.2015 r. godz. 12.30

Zapisy do Szkoły Podstawowej N 135

UWAGA RODZICE

TRWAJĄ ZAPISY DZIECI

DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 135 W KRAKOWIE

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH OD 9 MARCA 2015 R. DO 31 MARCA 2015 R. BĘDĄ PRZYJMOWANE WNIOSKI ZAPISU DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Zapisy do Przedszkola Nr 136

UWAGA RODZICE

TRWAJĄ ZAPISY DZIECI

DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 136 W KRAKOWIE

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH OD 9 MARCA 2015 R. DO 31 MARCA 2015 R. BĘDĄ PRZYJMOWANE WNIOSKI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Akcja Zima 2015

W dniach 23 -27 lutego 2015 r. zorganizowaliśmy dla uczniów szkoły podstawowej akcję "Zima w szkle 2015". W zajęciach uczestniczyło 32 uczniów klas I -VI (zapisanych było 41 osób). Przygotowaliśmy program sportowo - plastyczno - przyrodniczy, urozmaicony wycieczką na warsztaty multimedialne w Cinema Parku oraz zabawami integracyjnymi przy muzyce. Aby podnieść atrakcyjność oraz intensywność zajęć uczestnicy podzieleni byli na trzy grupy uwzględniające wiek oraz płeć uczestników. Zajęcia prowadzili nauczyciele naszego zespołu zgodnie z nauczanymi przedmiotami. Dzięki uprzejmości naszych pań kucharek uczniowie codziennie mieli możliwość zjedzenia ciepłego obiadu oraz wypicia ciepłej herbaty do śniadania. Na zakończenie akcji zorganizowaliśmy zabawę podsumowującą, podczas której każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę, słodycze oraz nagrody rzeczowe.

zima w szkole zima w szkole

Dzień otwarty w SP 135

dzień otwarty

Deklaracja