świadectwo

KLASY I - II G

GODZ.10.15 - KLASY I - III SP

Dzień otwarty w P 136

Serdecznie zaprszamy na "Dzień otwarty" dla nowo przyjętych dzieci do Przedszkola na rok szkolny 2015/2016.

Zebranie rodziców uczniów kl. I SP

Serdecznie zaprszamy rodziców uczniów zapisanych do I kl. SP na rok szkolny 2015/2016 na spotkanie z wychowawcami.

Piknik Rodzinny

piknik_2015

Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 20 maja 2015 r.

Zebranie rodziców uczniów SP 135

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej na zebranie w dniu 19 mja 2015 r.

II Artystyczny Przegląd Przedszkoli

9 maja 2015 r. (sobota)
na terenie naszego zespołu odbędzie się

II Przegląd Artystyczny Przedszkoli - Kraków Południe,
"Roztańczony Przedszkolak"

Przegląd ma charakter konkursu, w którym biorą udział zarówno samorządowe, jak i prywatne przedszkola, znajdujące się na południu Krakowa.

Jest to druga tego rodzaju impreza na terenie południowych dzielnic Krakowa, której głównym celem jest integracja środowisk przedszkolnych poprzez stworzenie możliwości zaprezentowania działalności i twórczości małych wychowanków.

Ideą Przeglądu jest popularyzacja wśród dzieci w wieku przedszkolnym różnych form aktywności artystycznej: tanecznej, plastycznej, muzycznej, teatralnej.

przegląd

Tegoroczny, II Przegląd Artystyczny Przedszkoli–Kraków Południe odbędzie się pod hasłem „Roztańczony Przedszkolak”. Swoje umiejętności taneczne, zaprezentuje 12 zespołów dziecięcych z samorządowych i prywatnych przedszkoli z południowych dzielnic Krakowa.

Kadra dnia kwiecień 23 2015 18:29:23 · Drukuj

Podpisywanie umów w P 136

Szanowni Rodzice informujemy, że w dniach: 21-23.04.2015 r. oraz w dniu 29.04.2015 r. odbędzie się podpisywanie umów do Samorządowego Przedszkola Nr 136 na nowy rok szkolny 2015/2016.

Konkurs dla rowerzystów

W dniu 9 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy piątej uczestniczyli w konkursie „Rowerem bezpiecznie przez miasto” organizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie oraz Straż Miejską Miasta Krakowa. Każdy z uczestników musiał wykazać się wiedzą z zakresu ruchu rowerowego i pieszych oraz umiejętnościami jazdy rowerem, pokonując tor przeszkód.

Zespół w składzie: Żuk Szymon, Wojciech Barnaś, Gramatyka Antoni oraz Anioł Damian w klasyfikacji drużynowej zajął drugie miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej nie miał sobie równych Szymon Żuk, zajmując tym samym miejsce pierwsze.

Konkursowi towarzyszyły dodatkowe atrakcje, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

rower

Wielkanoc

Z okazji Świąt Wielkanocnych

najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowia, szczęścia

oraz wszelkiej pomyślności
składa cała społeczność ZSO 35 w Krakowie.

Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 25 marca 2015 r.