Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 20 maja 2015 r.

Zebranie rodziców uczniów SP 135

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej na zebranie w dniu 19 mja 2015 r.

II Artystyczny Przegląd Przedszkoli

9 maja 2015 r. (sobota)
na terenie naszego zespołu odbędzie się

II Przegląd Artystyczny Przedszkoli - Kraków Południe,
"Roztańczony Przedszkolak"

Przegląd ma charakter konkursu, w którym biorą udział zarówno samorządowe, jak i prywatne przedszkola, znajdujące się na południu Krakowa.

Jest to druga tego rodzaju impreza na terenie południowych dzielnic Krakowa, której głównym celem jest integracja środowisk przedszkolnych poprzez stworzenie możliwości zaprezentowania działalności i twórczości małych wychowanków.

Ideą Przeglądu jest popularyzacja wśród dzieci w wieku przedszkolnym różnych form aktywności artystycznej: tanecznej, plastycznej, muzycznej, teatralnej.

przegląd

Tegoroczny, II Przegląd Artystyczny Przedszkoli–Kraków Południe odbędzie się pod hasłem „Roztańczony Przedszkolak”. Swoje umiejętności taneczne, zaprezentuje 12 zespołów dziecięcych z samorządowych i prywatnych przedszkoli z południowych dzielnic Krakowa.

Kadra dnia kwiecień 23 2015 18:29:23 · Drukuj

Podpisywanie umów w P 136

Szanowni Rodzice informujemy, że w dniach: 21-23.04.2015 r. oraz w dniu 29.04.2015 r. odbędzie się podpisywanie umów do Samorządowego Przedszkola Nr 136 na nowy rok szkolny 2015/2016.

Konkurs dla rowerzystów

W dniu 9 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy piątej uczestniczyli w konkursie „Rowerem bezpiecznie przez miasto” organizowanym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie oraz Straż Miejską Miasta Krakowa. Każdy z uczestników musiał wykazać się wiedzą z zakresu ruchu rowerowego i pieszych oraz umiejętnościami jazdy rowerem, pokonując tor przeszkód.

Zespół w składzie: Żuk Szymon, Wojciech Barnaś, Gramatyka Antoni oraz Anioł Damian w klasyfikacji drużynowej zajął drugie miejsce, natomiast w klasyfikacji indywidualnej nie miał sobie równych Szymon Żuk, zajmując tym samym miejsce pierwsze.

Konkursowi towarzyszyły dodatkowe atrakcje, a zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

rower

Wielkanoc

Z okazji Świąt Wielkanocnych

najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowia, szczęścia

oraz wszelkiej pomyślności
składa cała społeczność ZSO 35 w Krakowie.

Zebranie rodziców uczniów G 26

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców młodzieży uczącej się w gimnazjum na zebranie w dniu 25 marca 2015 r.

Zebranie rodziców uczniów SP 135

Serdecznie zaprszamy wszystkich rodziców dzieci uczących się w szkole podstawowej na zebranie w dniu 24 marca 2015 r.

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

sportowcy

ZSO 35 zaprasza…

Zapraszamy uczniów klas piątych i szóstych okolicznych szkół, na bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne organizowane w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 35 w Krakowie z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego.

Głównym celem zajęć jest integracja młodzieży środowiska lokalnego oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Program obejmuje głównie zespołowe gry sportowe (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka nożna, piłka ręczna lub inne…), uwzględniając przede wszystkim zainteresowania uczestników.

Harmonogram zajęć będzie podawany na bieżąco na stronie www ZSO nr 35.

Uczestników obowiązuje zgoda rodziców/prawnych opiekunów (w załączeniu).

ZGODA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW

REGULAMIN ZAJĘĆ SPORTOWYCH

Zajęcia w m-cu lutym 2015 r.:

• 21.03.2015 r. godz. 12.30

Zapisy do Szkoły Podstawowej N 135

UWAGA RODZICE

TRWAJĄ ZAPISY DZIECI

DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 135 W KRAKOWIE

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH OD 9 MARCA 2015 R. DO 31 MARCA 2015 R. BĘDĄ PRZYJMOWANE WNIOSKI ZAPISU DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Zapisy do Przedszkola Nr 136

UWAGA RODZICE

TRWAJĄ ZAPISY DZIECI